AYLIKLA ÖDÜLLENDİRME
S.No ADI VE SOYADI GÖREV YERİ VE GÖREVİ
1 Abdullah GÖK Yeşilevler Teknik ve EML Türk Dili ve Edb.Öğrt./ADANA
2 Pırıl SÖNMEZ Nurten Yetimoğlu Teknik ve EML İngilizce Öğrt./ADANA
3 Mehmet KARACAN Akkapı Teknik ve EML Elektrik/Elektronik Tek.Alanı Öğrt./ADANA
4 İbrahim KARACALIOĞLU İsmet İnönü Teknik ve EML Motorlu Araç.Tek.Alanı Öğrt./ADANA
5 Halil KANGAL İsmet İnönü Teknik ve EML Müdür Yrd./ADANA
6 Mustafa SAPMAZ Şehit İdare Ateşe Bora Süelkan Teknik ve EML Müdür Yrd./ADANA
7 Zafer SÖYLER Şehit İdare Ataşe Bora Süelkan Teknik ve EML Motorlu Araç.Tek.Ala.Atl.Şefi/ADANA
8 Hüseyin DALKILIÇ Teknik ve EML Makine Tek.Alanı Öğrt./ADANA
9 Mahmut KAVLAK Teknik ve EML Tarih Öğrt./ADANA
10 Ömer DEMİR Kurttepe Teknik ve EML Müdür Yrd./ADANA
11 Zekeriye KEBUDE Kurttepe Teknik ve EML Müdür Yrd./ADANA
12 Aytekin ASLAN Çukurova Elektrik Teknik ve EML Türk Dili ve Edb.Öğrt./ADANA
13 M.Necati KÖSE Çukurova Elektrik Teknik ve EML Bilişim Tek.Alanı Öğrt./ADANA
14 Erkan ÜNLÜ Nurten Yetimoğlu Teknik ve EML Din Kül.ve Ahl.Bil.Öğrt./ADANA
15 Serdar POLAT Kiremithane Teknik ve EML Elektrik/Elektr.Tek.Alanı Şefi/ADANA
16 Mehmet ATAOĞLU Kiremithane Teknik ve EML Metal Tek.Alanı Şefi/ADANA
17 Hüseyin ASLAN Karşıyaka Teknik ve EML Matbaa Tek.Alanı Atl.Şefi/ADANA
18 Nuri SORAL Karşıyaka Teknik ve EML Beden Eğt.Öğrt./ADANA
19 Erhan BAĞÇA Yüreğir İMKB Teknik ve EML Müdür Yrd./ADANA
20 Samet BÜLBÜL Pozantı Türkan İrfan Akün ÇPL Bilişim Tek.Alanı Öğrt./ADANA
21 Mahmut AKBULUT Ceyhan Mustafabeyli ÇPL Felsefe Öğrt./ADANA
22 Mehmet ÇİÇEKLİ Kozan Teknik ve EML Metal Tek.Alanı Öğrt./ADANA
23 Cengiz BİLEN Ceyhan Teknik ve EML DAML Tekstil Tek. Alanı Öğrt./ADANA
24 İbrahim DEVECİ Teknik ve EML Bilişim Tek.Alanı Öğrt./ADIYAMAN
25 Ceyhun BAHAR Gölbaşı METEM Elektrik/Elektronik Tek.Alanı Öğrt./ADIYAMAN
26 Mehmet Baki ARIK Besni Teknik ve EML Türk Dil.ve Edb.Öğrt./ADIYAMAN
27 Mehmet Murat SELÇUK Kahta METEM Türk Dil.ve Edb.Öğrt./ADIYAMAN
28 A. Türkyener DÖRDÜNCÜ Bayat ÇPL Müdür Yrd./AFYONKARAHİSAR
29 Ali İhsan KAR Bolvadin Teknik ve EML Makine Tek.Alanı Öğrt./AFYONKARAHİSAR
30 Refik YILMAZ Çay Teknik ve EML Makine Tek.Alanı Şefi/AFYONKARAHİSAR
31 Müjdat DEDEOĞLU Dazkırı METEM Metal Tek.Alanı Şefi/AFYONKARAHİSAR
32 Serdar MIZRAK Emirdağ ATL ve METEM Motorlu Araç.Tek.Alanı Öğrt./AFYONKARAHİSAR
33 Hilmi UYAR Evciler Şehit Uzm.Onb.Ata. Birgül ÇPL Metal Tek.Alanı Öğrt./AFYONKARAHİSAR
34 Filiz ALTINDİŞ Gazi Teknik ve EML Kimya Öğrt./AFYONKARAHİSAR
35 Mehmet AYTEKİN Teknik ve EML Din Kül.ve Ahl.Bil.Öğrt./AFYONKARAHİSAR
36 İdris DÜZGÜN Şuhut Teknik ve EML Metal Tek.Alanı Şefi/AFYONKARAHİSAR
37 Veysi DURAK Patnos Teknik ve EML Müdür Yrd./AĞRI
38 Ahmet YURTÇU Teknik ve EML Müdür Yrd./AMASYA
39 Kadir Emrah PEPE Teknik ve EML Beden Eğt.Öğrt./AMASYA
40 Yasin Mehdi ÇİÇEK Gümüşhacıköy ÇPL Ahşap Tek.Alanı Atl.Şefi/AMASYA
41 Bülent MANİSALI Merzifon Teknik ve EML Ahşap Tek.Alanı Atl.Şefi/AMASYA
42 M. Salih BALTACIOĞLU Suluova Teknik ve EML Metal Tek.Alanı Şefi/AMASYA
43 İrfan YURTDOĞAN Akyurt ÇPL Müdür Yrd./ANKARA
44 Hilmi DİNÇ Ulus Teknik ve EML Müdürü/ANKARA
45 Ercan ÇELİK Ulus Teknik ve EML Müdür Yrd./ANKARA
46 Cemile Canan BAKAN Ulus Teknik ve EML İngilizce Öğrt./ANKARA
47 Ahmet ÖZDEMİR İskitler Teknik ve EML Müdürü/ANKARA
48 Yusuf GÖBÜL İskitler Teknik ve EML Müdür Bşyrd./ANKARA
49 Nilgün DEMİRCİOĞLU Yıldırım Beyazıt Teknik ve EML Makine Tek. Alanı Öğrt./ANKARA
50 Mehmet KAYALAR Yıldırım Beyazıt Teknik ve EML Makine Tek. Alanı Öğrt./ANKARA
51 Hasan ÖNAL Atatürk Teknik ve EML Makine Tek. Alanı Atl.Şefi/ANKARA
52 Nihal GÜLDOĞAN Atatürk Teknik ve EML Fizik Öğrt./ANKARA
53 Murat ÇİFTÇİ Beypazarı Teknik ve EML Bilişim Tek.Alanı Şefi/ANKARA
54 Muhammed Mustafa CİVİL Karakusunlar İMKB Teknik ve EML Müdür Yrd./ANKARA
ERKEK TEKNİK ÖĞRETİM GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI ENDÜSTRİYEL TEKNİK ÖĞRETİM OKUL VE KURUMLARINDA GÖREVLİ YÖNETİCİ VE ÖĞRETMENLERDEN 2009 YILINDA AYLIKLA
ÖDÜLLENDİRMEYE HAK KAZANANLARIN LİSTESİ
S.No ADI VE SOYADI GÖREV YERİ VE GÖREVİ
55 Sibel GÜLER Dikmen Teknik ve EML Matematik Öğrt./ANKARA
56 Veysel ALCAN Dikmen Teknik ve EML Elektrik/Elektr.Tek. Alanı Atl.Şefi/ANKARA
57 Tarkan AYDIN Balgat Teknik ve EML Elektrik/Elektr.Tek. Alanı Atl.Şefi/ANKARA
58 Funda TUNÇEL Balgat Teknik ve EML İngilizce Öğrt./ANKARA
59 Bayram ÖZDEMİR Balgat Teknik ve EML Müdür Bşyrd./ANKARA
60 Erdal GÜNDÜ Çubuk Teknik ve EML Bilişim Tek.Alanı Şefi/ANKARA
61 Serkan ÖZBAY Elmadağ ATL ve METEM Elektrik/Elektr.Tek. Alanı Öğrt./ANKARA
62 İsmail YİĞİT Elvanköy İMKB Teknik ve EML Müdür Yrd./ANKARA
63 Orhan Gazi ÖZCEYLAN Elvanköy İMKB Teknik ve EML Müdür Yrd./ANKARA
64 Ömer ATILGAN Gölbaşı Teknik ve EML Müdürü/ANKARA
65 Ali DELİ Kazan Efes Teknik ve EML Makine Tek.Alanı Öğrt./ANKARA
66 Hasan SELVİ Keçiören İMKB Turgut Özal Teknik ve EML Müdürü/ANKARA
67 Cennet AKDAŞ İncirli Teknik ve EML Kimya Öğrt./ANKARA
68 Yıldırım KIRICI İncirli Teknik ve EML Makine Tek.Alanı Öğrt./ANKARA
69 Mehtap Naillioğlu KAYMAK Keçiören Teknik ve EML Biyomedikal Ciz.Tek.Alanı Atl.Şefi/ANKARA
70 Nejla DOĞAN Keçiören Teknik ve EML Tarih Öğrt./ANKARA
71 Durmuş TAĞA Kızılcahamam Teknik ve EML Tek. Elektrik/Elektr.Tek. Alanı Atl.Şefi/ANKARA
72 Sevgi KOÇ Battalgazi Teknik ve EML Türk Dil.ve Edb.Öğrt./ANKARA
73 Muhsin ÇİFTÇİ Battalgazi Teknik ve EML Ahşap Tek. Alanı Öğrt./ANKARA
74 Fikret ÇOLAK Abidinpaşa Teknik ve EML Metal Tek.Alanı Şefi/ANKARA
75 Havva BİLGİÇ Abidinpaşa Teknik ve EML Matematik Öğrt./ANKARA
76 Arzu AYDIN Türközü Oğuzhan Teknik ve EML Biyoloji Öğrt./ANKARA
77 Ebru Çiğdem AKALIN KAYA Türközü Oğuzhan Teknik ve EML Matematik Öğrt./ANKARA
78 Ahmet Hakan YÜKSEL Ortaköy 80. Yıl Teknik ve EML Müdür Yrd./ANKARA
79 Mustafa KORALAY Çayırhan Turgay Ciner Teknik ve EML Müdür V./ANKARA
80 Tekin ÇELİK Polatlı Teknik ve EML Makine Tek.Alanı Uzman Öğrt./ANKARA
81 Güner ERDEM Polatlı Teknik ve EML Müdür Bşyrd./ANKARA
82 Hüseyin KÖMÜR Pursaklar İMKB Teknik ve EML Müdür Yrd./ANKARA
83 Hamit İNAN Sincan Fatih Teknik ve EML Müdür Bşyrd./ANKARA
84 Fatma AY Sincan Teknik ve EML Tarih Öğrt./ANKARA
85 Yavuz SÖYLER Yenikent Ahmet Çiçek Teknik ve EML Elektrik/Elektr.Tek. Alanı Öğrt./ANKARA
86 Muhammet KALKAN Yenikent Ahmet Çiçek Teknik ve EML Müdür Yrd./ANKARA
87 Cafer ERGEN Saraycık İMKB Teknik ve EML Motorlu Araç.Tek.Alanı Öğrt./ANKARA (Sayarcık İMKB Müdür V.iken)
88 Halil ŞENSOYU Temelli ÇPL Müdür V./ANKARA
89 Orhan CANER Şereflikoçhisar Teknik ve EML Matematik Öğrt./ANKARA
90 Semra YILDIRIM Yenimahalle Teknik ve EML Türk Dil.ve Edb.Uzman Öğrt./ANKARA
91 Hayrullah Tayfun AŞKAN Mimar Sinan İnşaat Teknik ve EML Tes.Tek. ve İkl. Alanı Öğrt./ANKARA
92 Hami BİLGİN Mimar Sinan İnşaat Teknik ve EML Tes.Tek. ve İkl. Alanı Atl.Şefi./ANKARA
93 Mustafa YALÇIN Mimar Sinan İnşaat Teknik ve EML Tes.Tek. ve İkl. Alanı Öğrt./ANKARA
94 Aysun ALTUĞ Yenimahalle Teknik ve EML Türk Dil.ve Edb.Öğrt./ANKARA
95 Ü. Hakan ARI Gazi Teknik ve EML Elektrik/Elektr.Tek. Alanı Öğrt./ANKARA
96 Vedat UÇAR Gazi Teknik ve EML Biyoloji Öğrt./ANKARA
97 Alper OĞUZ Gazi Teknik ve EML Elektrik/Elektr.Tek. Alanı Öğrt./ANKARA
98 Özyakup ARSLAN M.Rüştü Uzel Teknik ve EML Kimya Tek. Alanı Lab.Şefi/ANKARA
99 Mustafa Tugay ESER M.Rüştü Uzel Teknik ve EML Müzik Öğrt./ANKARA
100 Yeşim AYDIN Türk Telekom Teknik ve EML İngilizce Öğrt./ANKARA
101 Ali GÖKMEN Batıkent Teknik ve EML Tes.Tek. ve İkl. Alanı Öğrt./ANKARA
102 Leyla KAYA Çiğdemtepe Teknik ve EML Biyoloji Öğrt./ANKARA
103 Seher ULU Batıkent Teknik ve EML Tes.Tek. ve İkl. Alanı Öğrt./ANKARA
104 Baki ÇELİK İskitler Teknik ve EML Mak.Tek.Alanı Uzm.Öğrt.(Erk.Tek.Öğrt.Gen.Md.Görevli)/ANK
105 Şeref ARSLAN Sincan Fatih Teknik ve EML Elekt/Elektr.Tek.Alanı Uzm.Öğrt.(Erk.Tek.Öğrt.Gen.Md
106 Muharrem GÜMÜŞ Teknik ve EML DAML Makine Tek.Alanı Öğrt./ANTALYA
107 Şükrü ÖNER Teknik ve EML DAML Tarih Öğrt./ANTALYA
108 Fuat AKSONGUR Teknik ve EML DAML İnşaat Tek.Alanı Öğrt./ANTALYA
ERKEK TEKNİK ÖĞRETİM GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI ENDÜSTRİYEL TEKNİK ÖĞRETİM OKUL VE KURUMLARINDA GÖREVLİ YÖNETİCİ VE ÖĞRETMENLERDEN 2009 YILINDA AYLIKLA
ÖDÜLLENDİRMEYE HAK KAZANANLARIN LİSTESİ
S.No ADI VE SOYADI GÖREV YERİ VE GÖREVİ
109 Elhan HADAK Organize Sanayi Bölgesi Teknik ve EML Metal Tek.Alanı Öğrt./ANTALYA
110 Yıldırım ERYILMAZ Atatürk Teknik ve EML Müdür Yrd./ANTALYA
111 Mustafa YILDIZ Kepez Teknik ve EML Fizik Öğrt./ANTALYA
112 Mehmet Emin UYMAZ Korkuteli ATL ve METEM Md.Yrd./ANTALYA
113 Raşit Fehmi RAŞİTOĞLU Alanya Teknik ve EML Tarih Öğrt./ANTALYA
114 Mustafa EROL Alanya Teknik ve EML Biyoloji Öğrt./ANTALYA
115 Selma DENEL Finike Cumhuriyet ÇPL Türk Dil.ve Edb.Öğrt./ANTALYA
116 Bilal TEKDEMİR Kumluca AML ve METEM Müdür Yrd./ANTALYA
117 Bilgehan ÖZÇELİK Manavgat Teknik ve EML Elektrik/Elektronik Tek.Alanı Öğrt./ANTALYA
118 Hüseyin BOZOVA İbradı Necla Yaşar Duru ÇPL Müdür Yrd./ANTALYA
119 Şenol AKKURT Serik Teknik ve EML Ahşap Tek.Alanı Şefi/ANTALYA
120 Rustem ŞAHİN Yusufeli ÇPL Müdür Yrd./ARTVİN
121 Serkan TURANLI Şavşat ÇPL Tarih Öğrt./ARTVİN
122 Yasin YILMAZ Murgul Teknik ve EML Bilişim Tek.Alanı Öğrt./ARTVİN
123 Bünyamin BOZOĞLAN Teknik ve EML Ahşap Tek. Alanı Atl.Şefi/ARTVİN
124 Ahmet Gökhan GÖKDEMİR Kuyucak ÇPL İngilizce Öğrt./AYDIN
125 İsmail KALAY Teknik ve EML Müdür Yrd./AYDIN
126 İsmail ERGİN M.Sinan Teknik ve EML İngilizce Öğrt./AYDIN
127 Ali ELİYATKIN M.Sinan Teknik ve EML Makine Tek. Alanı Öğrt./AYDIN
128 Meryem ÖZCAN Bozdoğan İsmet Sezgin ATL ve METEM Grafik ve Fotoğ.Tek.Alanı Öğrt./AYDIN
129 Mustafa CÖMERT Kuşadası Teknik ve EML Elektrik/Elektr.Tek.Alanı Uzman Öğrt./AYDIN
130 Cenk UĞURAY Karacasu METEM Bilişim Tek.Alanı Öğrt./AYDIN
131 Mustafa KIREM Buharkent ÇPL Büro Yön.ve Sek.Tek.Alanı Öğrt./AYDIN
132 Ahmet KEYSAN Nazilli Teknik ve EML Tes.Tek.ve İkl. Alanı Öğrt./AYDIN
133 Yusuf GÖĞEBAKAN Nazilli Teknik ve EML Kimya Öğrt./AYDIN
134 Zafer GÜVEN Çine Teknik ve EML Elektrik/Elektr.Tek.Alanı Öğrt./AYDIN
135 Vedat TANYILDIZ Söke Teknik ve EML Fizik Öğrt./AYDIN
136 Hüseyin MALKOÇ Dursunbey Teknik ve EML Elektrik/Elektro.Tek.Alanı Öğrt./BALIKESİR
137 Nurer ÜNLÜ Ayvalık Teknik ve EML DAML Makine Tek. Alanı Öğrt./BALIKESİR
138 Özkan AKDAĞ Sındırgı METEM Elektrik/Elektro.Tek. Alanı Öğrt./BALIKESİR
139 Durdu Mehmet SEVMEZ 100. Yıl Teknik ve EML Türk Dili ve Edb. Uzman Öğrt./BALIKESİR
140 Fercan ERTÜRK Teknik ve EML Makine Tek. Alanı Uzman Öğrt./BALIKESİR
141 Lütfü BAŞARAN Teknik ve EML Metal Tek.Alanı Atl.Şefi/BALIKESİR
142 Ali KUTLU Bandırma İMKB Teknik ve EML Müdür Bşyrd./BALIKESİR
143 İsmail SARIÇAY 100. Yıl Teknik ve EML Makine Tek. Alanı Öğrt./BALIKESİR
144 Kadirye KAHRAMAN Merkez İMKB Teknik ve EML Gıda Tek. Alanı Şefi/BALIKESİR
145 Cemil KURT Gönen Teknik ve EML Müdür Yrd./BALIKESİR
146 Murat BİLGİN Sarıköy ÇPL Beden Eğt.Öğrt./BALIKESİR
147 Cengiz KARACA Burhaniye Teknik ve EML Müdür Yrd./BALIKESİR
148 Şenol PINAR Bandırma Teknik ve EML DAML Makine Tek.Alanı Şefi/BALIKESİR
149 Çağlar TORUNLER Bandırma Edincik R. Gencer Teknik ve EML Müdür Yrd./BALIKESİR
150 Ertan GÜNDOĞAN Susurluk Teknik ve EML Müdür Yrd./BALIKESİR
151 Hakan SELEN Teknik ve EML Makine Tek. Alanı Öğrt./BİLECİK
152 Nevzat GÜLCÜ Söğüt 700. Yıl ATL ve METEM Müdür Yrd./BİLECİK
153 Bekir KAYA Bozüyük Teknik ve EML Makine Tek. Alanı Öğrt./BİLECİK
154 Tahsin GENGÖRÜ Solhan METEM Müdür Yrd./BİNGÖL
155 Mehmet Selim SEVİM Teknik ve EML Müdür Yrd./BİTLİS
156 Hüseyin YÜCE Gerede Teknik ve EML Metal Teknolojisi Alanı Öğrt./BOLU
157 Necmettin ÜNAL İzzet Baysal Teknik ve EML Makine Tek. Alanı Öğrt./BOLU
158 Akın ATEŞ İzzet Baysal Teknik ve EML Fizik Öğrt./BOLU
159 Şinasi TAŞDAN Mimar İzzet Baysal Teknik ve EML Matematik Öğrt./BOLU
160 Halil KARAYEL Gölhisar METEM Tarih Öğrt./BURDUR
161 Mehmet BİN Karamanlı METEM Fizik Öğrt./BURDUR
162 Ahmet IŞIK Tefenni Tarım Meslek Lisesi Türk Dili ve Edb.Öğrt./BURDUR
ERKEK TEKNİK ÖĞRETİM GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI ENDÜSTRİYEL TEKNİK ÖĞRETİM OKUL VE KURUMLARINDA GÖREVLİ YÖNETİCİ VE ÖĞRETMENLERDEN 2009 YILINDA AYLIKLA
ÖDÜLLENDİRMEYE HAK KAZANANLARIN LİSTESİ
S.No ADI VE SOYADI GÖREV YERİ VE GÖREVİ
163 Sadi KESKİN Tophane Teknik ve EML Makine Tek. Alanı Lab.Şefi/BURSA
164 Harun BAYRAM Hüseyin Özdilek Teknik ve EML Müdür Yrd./BURSA
165 Mustafa TURA Karacabey Teknik ve EML Makine Tek. Alanı Öğrt./BURSA
166 Rasim TURGUT Hüseyin Özdilek Teknik ve EML Müdür Yrd./BURSA
167 Mehmet Akif KASIMOĞLU Yeşilyayla Teknik ve EML Müdürü/BURSA
168 Deniz Özka ERTUĞRUL Mimar Sinan Teknik ve EML İngilizce Öğrt./BURSA
169 Murat ALUZ Mustafakemalpaşa Teknik ve EML Elektrik/Elektronik Tek. Alanı Öğrt./BURSA
170 Memet KALKAN Tophane Teknik ve EML Ahşap Tek. Alanı Atl.Şefi/BURSA
171 Halil UÇAR Ali Osman Sönmez Teknik ve EML Din Kül.ve Ahl.Bil.Öğrt./BURSA
172 Hacer DALCI Alanyurt İMKB Teknik ve EML Biyoloji Öğrt./BURSA
173 Turgut AKCAN Gemlik Teknik ve EML DAML Müdür Yrd./BURSA
174 Seyfettin KARİP Gürsu Zühal Dörtçelik Şenipek Teknik ve EML Müdür Yrd./BURSA
175 Cihan KILIÇ Orhaneli A.Necati Yılmaz Teknik ve EML Beden Eğt.Öğrt./BURSA
176 Atila KÖSE İznik Teknik ve EML Müdür Yrd./BURSA
177 Hakan DAL Orhangazi Teknik ve EML Metal Tek.Alanı Atl.Şefi/BURSA
178 Hasan Barış KARAGÖZ Yeşilyayla Teknik ve EML Elektrik/Elektronik Tek. Alanı Öğrt./BURSA
179 Erdoğan YETİM Bursa Çimento Fab.Teknik ve EML Elektrik/Elektronik Tek. Alanı Atl.Şefi/BURSA
180 M.Selameddin KULOĞLU M. Kemal Coşkunöz Teknik ve EML Bilişim Tek.Alanı Şefi/BURSA
181 Özge KELEK Mudanya Dörtçelik ATL ve METEM İngilizce Öğrt./BURSA
182 Muammer AKBULUT Abdurrahman Öztarhan Teknik ve EML Elektrik/Elektr.Tek. Alanı Atl.Şefi/BURSA
183 Filiz Coşar ÖZAK İnegöl Dörtçelik Teknik ve EML Giyim Üret.Tek. Alanı Atl.Şefi/BURSA
184 Osman AVCU Yenişehir Teknik ve EML Görevli Müdür Yrd./BURSA
185 Sezai YELESER Tophane Teknik ve EML Matematik Öğrt./BURSA
186 Süreyya ARI Tophane Teknik ve EML Fizik Öğrt./BURSA
187 Mustafa DOĞRU Tophane Teknik ve EML Coğrafya Öğrt./BURSA
188 Şehriban BULUT Hürriyet Teknik ve EML Makine Tek. Alanı Uzman Öğrt./BURSA
189 Şükran GENÇER Hürriyet Teknik ve EML İnşaat Tek. Alanı Öğrt./BURSA
190 Recep Semih AYDIN Hürriyet Teknik ve EML Elekt.Elektr.Tek. Alanı Atl.Şefi/BURSA
191 Erdal ERDAŞ Demirtaşpaşa Teknik ve EML Makine Tek. Alanı Atl.Şefi/BURSA
192 Şerafettin OKUMUŞ Demirtaşpaşa Teknik ve EML Elektrik/Elektr.Tek. Alanı Öğrt./BURSA
193 Murat DİŞÇİ Demirtaşpaşa Teknik ve EML Müdür Yrd./BURSA
194 Battal BALTACI Ovaakça Şarık Tara Teknik ve EML Müdür Yrd./BURSA
195 İbrahim YILMAZ Ovaakça Şarık Tara Teknik ve EML Matematik Öğrt./BURSA
196 Hatice ÇETİNKAYA Harmancık 75. Yıl ÇPL Türk Dili ve Edb.Öğrt./BURSA
197 Mehmet ERZENGİN Atatürk Teknik ve EML Beden Eğt.Öğrt./BURSA
198 Mehmet BODUR Mimar Sinan Teknik ve EML Metal Tek.Alanı Öğrt./BURSA
199 Leyla ÇALIŞKAN Ali Osman Sönmez Teknik ve EML Beden Eğt.Öğrt./BURSA
200 Halil MUTLU Ali Osman Sönmez Teknik ve EML Tekstil Tek. Alanı Lab.Şefi/BURSA
201 Kazım KESİKBAŞ Ali Osman Sönmez Teknik ve EML Matematik Öğrt./BURSA
202 Birol ŞAHİN Teknik ve EML DAML Elektrik/Elektr.Tek.Alanı Öğrt./ÇANAKKALE
203 İsmail GALATA Biga Teknik ve EML DAML Müdür Yrd./ÇANAKKALE
204 Engin SEZER Yenice ATL ve METEM Müdür Yrd./ÇANAKKALE
205 Ferit YILMAZ Yenice Kalkım ÇPL Müdür Yrd./ÇANAKKALE
206 Osman Cihan ÖZKAN Gelibolu M.A.Ersoy Teknik ve EML Elektrik/Elektr.Tek.Alanı Şefi/ÇANAKKALE
207 Rıdvan DİNDAR İMKB Teknik ve EML DML Bilişim Tek.Alanı Öğrt./ÇANAKKALE
208 Koray ŞAHİN Teknik ve EML Bilişim Tek.Alanı Öğrt./ÇANKIRI
209 Osman BOLATÇI Teknik ve EML Metal Tek.Alanı Öğrt./ÇANKIRI
210 Cengiz ÇOBAN Korgun ÇPL Müdür Yrd./ÇANKIRI
211 Serap ÖNCÜ Alaca METEM Tarih Öğrt./ÇORUM
212 Elmas GÖKGÖZ Dodurga ÇPL Rehber Öğrt./ÇORUM
213 Ramazan YİĞİTOĞLU Teknik ve EML Müdür Yrd./ÇORUM
214 Tacettin ODABAŞI Osmancık İMKB METEM Elektrik/Elektro.Tek..Alanı Şefi/ÇORUM
215 Ergül KARTAL Teknik ve EML Metal Teknolojisi Alanı Atl.Şefi/ÇORUM
216 Mustafa DÖLCÜ Laçin Çamlıca METEM Rehber Öğrt./ÇORUM
ERKEK TEKNİK ÖĞRETİM GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI ENDÜSTRİYEL TEKNİK ÖĞRETİM OKUL VE KURUMLARINDA GÖREVLİ YÖNETİCİ VE ÖĞRETMENLERDEN 2009 YILINDA AYLIKLA
ÖDÜLLENDİRMEYE HAK KAZANANLARIN LİSTESİ
S.No ADI VE SOYADI GÖREV YERİ VE GÖREVİ
217 Bedii ONAN Teknik ve EML Metal Teknolojisi Alanı Atl.Şefi/ÇORUM
218 Ahmet İMREOĞLU İl Özel İdaresi 75. Yıl Teknik ve EML.Müdür Yrd./DENİZLİ
219 Esra ERBİL Güney ÇPL Müdür Yrd./DENİZLİ
220 Mustafa ÇIRAY Atatürk Teknik ve EML Müdür Bşyrd./DENİZLİ
221 Mehmet Kemal BİRBEN Atatürk Teknik ve EML Elektrik/Elektronik Tek.Alanı Öğrt./DENİZLİ
222 Dilek ÇAKAN Şehit Öğretmen Y.Batur Teknik ve EML Biyoloji Öğrt./DENİZLİ
223 Oktay CEVİZ Şehit Öğretmen Y.Batur Teknik ve EML Metal Tek.Alanı Öğrt./DENİZLİ
224 Salih ÇANKAYA Çivril Teknik ve EML Türk Dili ve Edb.Öğrt./DENİZLİ
225 Yalçın ÖZEN Tavas Hanife Ahmet Paralı Teknik ve EML Tekstil Tek. Alanı Şefi/DENİZLİ
226 Nurcan BALTEKİN Çal METEM Biyoloji Öğrt./DENİZLİ
227 Mehmet Arif ÖNCÜ Vali Gökhan Aydıner Teknik ve EML Müdürü/DİYARBAKIR
228 Namık AKAR Teknik ve EML Müdür Yrd./DİYARBAKIR
229 Mehmet Şerif ALDOĞAN Türk Telekom Teknik ve EML Elektrik/Elektr.Tek.Alanı Öğrt./DİYARBAKIR
230 Yılmaz OKUR Burhanettin Yıldız Teknik ve EML Elekt/Elektr/Tek.Alanı Öğrt./DİYARBAKIR
231 Özgür YİTER Ergani Şehit Jan. Pilot Lütfi Gün METEM Bilişim Tek.Alanı Öğrt./DİYARBAKIR
232 Aslan KARAKUŞ Bismil ATL ve METEM Okul Öncesi Öğrt./DİYARBAKIR
233 Oktay BALIKÇI Teknik ve EML Müdür Yrd./DİYARBAKIR
234 Hasan AVCU Keşan Tic.ve Sanayi Odası Teknik ve EML Türk Dil.ve Edb.Öğrt./EDİRNE
235 Mustafa Serdar KARAHAN Uzunköprü Teknik ve EML.Metal Tek.Alanı Atl.Şefi/EDİRNE
236 Halil KAYA İpsala Şehit Er Mustafa Aydın ÇPL Müdür Yrd./EDİRNE
237 Ali İhsan SULKU Teknik ve EML Metal Tek.Alanı Şefi/EDİRNE
238 Orhan İSPİR Teknik ve EML Elektrik/Elektronik Tek.Alanı Atl.Şefi/ELAZIĞ
239 Celal PAKER Gazi Teknik ve EML Biyoloji Öğrt./ELAZIĞ
240 Tamer AKKUŞ Gazi Teknik ve EML Makine Tek.Alanı Öğrt./ELAZIĞ
241 Ahmet ÇELİK 100. Yıl Teknik ve EML İnşaat Tek. Alanı Öğrt./ELAZIĞ
242 Mehmet AYGÜN 100. Yıl Teknik ve EML Türk Dili ve Edb.Öğrt./ELAZIĞ
243 Velittin AKIŞ Palu METEM Ahşap Tek.Alanı Atl.Şefi/ELAZIĞ
244 Nazım ALTINTOP Refahiye ÇPL Müdür Yrd./ERZİNCAN
245 Fahrettin CENK Tarım Meslek Lisesi Müdürü/ERZİNCAN
246 Mehmet GÖKTAŞ Tarım Meslek Lisesi Din Kül. ve Ahl.Bil.Öğrt./ERZİNCAN
247 Salim DİLLİ Tortum ÇPL Metal Tek.Alanı Öğrt.(Tortum İlçe MEM.Şb.Md.V.)/ERZURUM
248 Yüksel AKTAŞ Aşkale Teknik ve EML Müdür Yrd./ERZURUM
249 Osman TAŞCI Oltu Teknik ve EML Müdür Yrd./ERZURUM
250 Esra SANCAKTUTAN Atatürk Teknik ve EML Türk Dili ve Edb.Öğrt./ERZURUM
251 Hanife Seval KILIÇ Kazım Karabekir Teknik ve EML Kimya Öğrt./ERZURUM
252 Hatice Ana TELKES Tepebaşı Teknik ve EML Elektrik/Elektronik Tek. Alanı Öğrt./ESKİŞEHİR
253 Gürkan TOĞRAL Sabiha Gökçen Teknik ve EML Elektrik/Elektro.Tek. Alanı Öğrt./ESKİŞEHİR
254 Tezcan DEMİRTAŞ İnönü Teknik ve EML Motorlu Araçlar Tek.Alanı Öğrt./ESKİŞEHİR
255 Mehmet YILMAZ Atatürk Teknik ve EML Fizik Öğrt./ESKİŞEHİR
256 Erdal MIZRAKÇI Atatürk Teknik ve EML Coğrafya Öğrt./ESKİŞEHİR
257 Mehmet Ali ASAL Atatürk Teknik ve EML Makine Tek. Alanı Öğrt./ESKİŞEHİR
258 Mustafa GÜZEY Atatürk Teknik ve EML Elektrik/Elektro.Tek. Alanı Öğrt./ESKİŞEHİR
259 Nevzat AKBULUT Atatürk Teknik ve EML Elektrik/Elektro.Tek. Alanı Öğrt./ESKİŞEHİR
260 Esen YAKAR Yunus Emre Teknik ve EML Türk Dili ve Edb.Öğrt./ESKİŞEHİR
261 Kadri COŞKUN Yunus Emre Teknik ve EML Beden Eğt.Öğrt./ESKİŞEHİR
262 Mahmut TUNCEL Yunus Emre Teknik ve EML Motorlu Araç.Tek.Alanı Öğrt./ESKİŞEHİR
263 Mustafa BENLİ Yunus Emre Teknik ve EML Coğrafya Öğrt./ESKİŞEHİR
264 Emin DEMİR Turgut Reis Teknik ve EML Fizik Öğrt./ESKİŞEHİR
265 Yaşar GÜNDÜZ Turgut Reis Teknik ve EML Makine Tek. Alanı Öğrt./ESKİŞEHİR
266 İlyas YAĞCIOĞLU Türk Telekom Teknik ve EML Elektrik/Elektro.Tek. Alanı Öğrt./ESKİŞEHİR
267 İbrahim Halil ÇELİK M. Rüştü Uzel Teknik ve EML Müdür Yrd./GAZİANTEP
268 Serkan KARACAN M. Rüştü Uzel Teknik ve EML Elektrik/Elektro.Tek.Alanı Atl.Şefi/GAZİANTEP
269 Kerim EKER M.Akif Ersoy Teknik ve EML Elektrik/Elektro.Tek.Alanı Atl.Şefi/GAZİANTEP
270 Adile ARSLANOĞLU Hacı Sani Konukoğlu Teknik ve EML Fizik Öğrt./GAZİANTEP
ERKEK TEKNİK ÖĞRETİM GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI ENDÜSTRİYEL TEKNİK ÖĞRETİM OKUL VE KURUMLARINDA GÖREVLİ YÖNETİCİ VE ÖĞRETMENLERDEN 2009 YILINDA AYLIKLA
ÖDÜLLENDİRMEYE HAK KAZANANLARIN LİSTESİ
S.No ADI VE SOYADI GÖREV YERİ VE GÖREVİ
271 Belma YABANOĞLU M.Akif Ersoy Teknik ve EML Biyoloji Öğrt./GAZİANTEP
272 Hakan BÜYÜKFIRAT Hacı Sani Konukoğlu Teknik ve EML Tekstil Tek.Alanı Atl.Şefi/GAZİANTEP
273 Serkan YALÇINDAĞ Nizip Teknik ve EML Müdür Yrd./GAZİANTEP
274 Yıldıray ŞAN İslahiye Teknik ve EML Müdür Yrd./GAZİANTEP
275 Zehra ÇOBANOĞLU Oğuzeli ÇPL Türk Dili ve Edb.Öğrt./GAZİANTEP
276 Karabey BAŞARAN Piraziz İsmail Yücel Teknik ve EML. Elektrik/Elektronik Tek.Alanı Lab.Şefi /GİRESU
277 Salih DERİN Şebinkarahisar Teknik ve EML Müdür V./GİRESUN
278 Fatih YILMAZ Keşap Atatürk ÇPL. Müdür Yrd./GİRESUN
279 Erol KUL Tirebolu Teknik ve EML Müdür Yrd../GİRESUN
280 Levent MENTEŞ 125. Yıl Teknik ve EML Tes.Tek.ve İklim.Alanı Şefi/GİRESUN
281 Erdem GÜLERTEKİN Teknik ve EML Müdür Yrd./GİRESUN
282 Hayrettin TOSUN Teknik ve EML Müdür Bşyrd./GİRESUN
283 Fikret KARAMAN Kelkit Yaşar İrfani Doğan Teknik ve EML Elektrik/Elektro.Tek.Alanı Öğrt./GÜMÜŞHA
284 Hüseyin SAYIN Teknik ve EML Müdür Yrd./HAKKARİ
285 Sabri TAZEASLAN Erol Bilecik Teknik ve EML Müdür V./HATAY
286 Selda DEVECİ Reyhanlı Teknik ve EML İngilizce Öğrt./HATAY
287 Behçet ALTUNAY Erol Bilecik Teknik ve EML Elektrik/Elektr.Tek.Alanı Öğrt./HATAY
288 Durmuş Ali ÖZKUL Dörtyol Payas Teknik ve EML Makine Tek. Alanı Öğrt./HATAY
289 Adem SOYSAL Dörtyol Payas Teknik ve EML Motorlu Araç.Tek.Alanı Öğrt./HATAY
290 Yusuf KURTAR İskenderun Sefa Atakaş DAML Türk Dil.ve Edb.Öğrt./HATAY
291 Mahmut ŞEKERCİ İskenderun Teknik ve EML Biyoloji Öğrt./HATAY
292 Yıldız KÜREK Samandağ ATL ve METEM Müdür Yrd./HATAY
293 Murat GÖÇMEN Kırıkhan Teknik ve EML Ahşap Tek. Alanı Öğrt./HATAY
294 Hasan Basri TOKLU Keçiborlu S.Demirel ÇPL Müdür Yrd./ISPARTA
295 Uğur ERGİNEKİN Aksu ÇPL Matematik Öğrt./ISPARTA
296 Atilla ÖZER Eğirdir Teknik ve EML DML Matematik Öğrt./ISPARTA
297 Mahmut ÇARKCI Teknik ve EML Makine Tek.Alanı Öğrt./ISPARTA
298 Serpil ÇELİK İMKB Teknik ve EML Bilişim Tek.Alanı Öğrt./ISPARTA
299 Mustafa TOR Yalvaç Teknik ve EML Ahşap Tek.Alanı Öğrt./ISPARTA
300 Feryat ERYİĞİT İMKB Teknik ve EML Kimya Öğrt./ISPARTA
301 Ali GÜLBUDAK Senirkent Teknik ve EML Müdür Yrd./ISPARTA
302 Meral SÜT Teknik ve EML Türk Dili ve Edb.Öğrt./MERSİN
303 İlker SEZGİN Teknik ve EML Biyoloji Öğrt./MERSİN
304 Bülent ÖZÇELİK Teknik ve EML Soğut.İkl.Tek.Alanı Atl.Şefi/MERSİN
305 Mehmet AKKAYA Huzurkent Danyal Uysal ÇPL Müdür Yrd./MERSİN
306 Muazzez EVRAN Anamur Teknik ve EML Fizik Öğrt./MERSİN
307 Serkan UMANER Aydıncık ÇPL Matematik Öğrt./MERSİN
308 Hasan VAR Erdemli ATL TL ve METEM Elektrik/Elektr.Tek.Alanı Atl.Şefi/MERSİN
309 Mustafa TAT Erdemli ATL TL ve METEM Müdür Yrd./MERSİN
310 Halime GÜR Gülnar Teknik ve EML Müdür Yrd./MERSİN
311 Mustafa ÖZKAN Mezitli Teknik ve EML Müdür Yrd.V./MERSİN
312 Savaş YEŞİLOĞLU Mezitli Teknik ve EML Felsefe Öğrt./MERSİN
313 Ahmet ÖZCAN Mut Teknik ve EML Müdür Yrd./MERSİN
314 Hüseyin ŞEVKAN Silifke Teknik ve EML DAML Müdür Yrd./MERSİN
315 Cüneyt CANATAN Tarsus İMKB Teknik ve EML Rehber Öğrt./MERSİN
316 Nail YILMAZ Tarsus Teknik ve EML Metal Tek.Alanı Öğrt./MERSİN
317 Hasan YILMAZ Tarsus Teknik ve EML Müdür Yrd./MERSİN
318 Semih GÖKPINAR Tarsus Tic.ve Sanayi Odası Teknik ve EML Tarih Öğrt./MERSİN
319 Mehmet YÜKSEL Atatürk Teknik ve EML İnşaat Tek.Alanı Şefi/MERSİN
320 Faruk EROL Atatürk Teknik ve EML Bilişim Tek.Alanı Atl.Şefi/MERSİN
321 Yalçın TÜRKMEN Yahya Günsur Teknik ve EML Bilişim Tek.Alanı Öğrt./MERSİN
322 Servet GÜNOĞLU Örfi Çetinkaya Teknik ve EML Müdür Yrd./İSTANBUL
323 Handan ÖCAL Dr. Nurettin Erk-Perihan Erk Teknik ve EML Türk Dili ve Edb.Öğrt./İSTANBUL
324 Mustafa GÜVEN Avcılar Teknik ve EML Müdür Yrd./İSTANBUL
ERKEK TEKNİK ÖĞRETİM GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI ENDÜSTRİYEL TEKNİK ÖĞRETİM OKUL VE KURUMLARINDA GÖREVLİ YÖNETİCİ VE ÖĞRETMENLERDEN 2009 YILINDA AYLIKLA
ÖDÜLLENDİRMEYE HAK KAZANANLARIN LİSTESİ
S.No ADI VE SOYADI GÖREV YERİ VE GÖREVİ
325 Erdoğan BAYAZIT Avcılar Haydar Akın Teknik ve EML Bilişim Tek.Alanı Şefi/İSTANBUL
326 Aygün SARSMAZELSOY Avcılar M.Emin Horoz Teknik ve EML Matematik Öğrt./İSTANBUL
327 Engin AYKUTLU Bağcılar Abdurrahman Nermin Bilimli Teknik ve EML Müdür Yrd./İSTANBUL
328 Serkan GÜRSOY Bağcılar Teknik ve EML Elektrik/Elektr.Tek.Alanı Lab.Şefi/İSTANBUL
329 Hüseyin GÜNAD Bağcılar Teknik ve EML Makine Tek. Alanı Şefi./İSTANBUL
330 İsmail BAHAT Bağcılar Teknik ve EML Elektrik/Elektr.Tek.Alanı Şefi/İSTANBUL
331 Mehmet GÜL Kocasinan Ş.Samet Kırbaş Teknik ve EML Müdür Yrd./İSTANBUL
332 Ayşe GÜLTEPE Kocasinan Ş.Samet Kırbaş Teknik ve EML Bilişim Tek.Alanı Öğrt./İSTANBUL
333 Serkan AYDIN Bahçelievler Erkan Avcı Teknik ve EML Elektrik/Elektr.Tek.Alanı Öğrt./İSTANBUL
334 Fatih SAYAR Bahçelievler Erkan Avcı Teknik ve EML Makine Tek. Alanı Öğrt./İSTANBUL
335 Tuğba TAYFUR BAŞYUVARLAR Bahçelievler Erkan Avcı Teknik ve EML Türk Dili ve Edb.Öğrt./İSTANBUL
336 Selahattin SARIALİ Bayrampaşa İTO Teknik ve EML Müdür Yrd./İSTANBUL
337 İkbal YILDIZ İnönü Teknik ve EML Makine Tek. Alanı Atl.Şefi/İSTANBUL
338 Bircan KAYA İnönü Teknik ve EML Elektrik/Elektr.Tek.Alanı Öğrt./İSTANBUL
339 Cemalettin KOÇAK İnönü Teknik ve EML Müdür Yrd./İSTANBUL
340 Serkan GÜR İSOV Dinçkök Teknik ve EML Müdürü/İSTANBUL
341 Ahmet ŞAHİN Ziya Kalkavan Den.ATL ve Den.AML Makine Tek. Alanı Atl.Şefi/İSTANBUL
342 Nevzat GÜRBÜZ Beykoz Teknik ve EML Elektrik/Elekt.Tek.Alanı Öğrt./İSTANBUL
343 İsmail KOCABIYIK Beykoz Teknik ve EML Elektrik/Elekt.Tek. Alanı Öğrt./İSTANBUL
344 A. Fatih YERLİKAYA Barbaros Hayrettin Paşa Teknik ve EML DAML Türk Dili ve Edb.Öğrt./İSTANBUL
345 Bülent RAMAZANOĞULLARI Galip Öztürk ÇPL Coğrafya Öğrt./İSTANBUL
346 Tuba Aksoy DÜZ Barbaros Hayrettin Paşa Teknik ve EML DAML İngilizce Öğrt./İSTANBUL
347 Serpil ÇAPUNAMAN Gürpınar İMKB Teknik ve EML Müdür Bşyrd./İSTANBUL
348 Songül BAL Beyoğlu Teknik ve EML Matematik Öğrt./İSTANBUL
349 Metin Sedat KARTAL Çatalca Arif Nihat Asya Teknik ve EML Müdür Yrd./İSTANBUL
350 Ahmet KASIM Taşdelen İMKB Teknik ve EML Müdür Yrd./İSTANBUL
351 Yalçın BİLİCİ Kıraç İMKB Teknik ve EML Müdürü/İSTANBUL
352 Mutlu AYDIN Borusan Asım Kocabıyık Teknik ve EML Tarih Öğrt./İSTANBUL
353 Halil YILDIZ Alibeyköy Teknik ve EML Makine Tek. Alanı Öğrt./İSTANBUL
354 İlker GENÇ Alibeyköy Teknik ve EML Elektrik/Elektr.Tek. Alanı Öğrt./İSTANBUL
355 Yunus YILDIRIM Kadırga Teknik ve EML Makine Tek. Alanı Öğrt./İSTANBUL
356 Mustafa GÖRÜR Sultanahmet Teknik ve EML Elektrik/Elektr.Tek.Alanı Öğrt./İSTANBUL
357 Zafer ÇETİN Sultanahmet Teknik ve EML Makine Tek. Alanı Öğrt./İSTANBUL
358 Özlem MANAVBAŞI İbrahim Müteferrika Teknik ve EML Grafik ve Fotoğraf Tek. Alanı Şefi/İSTANBUL
359 İ. Özgür ÇANKAYA Kadırga Teknik ve EML Beden Eğt.Öğrt./İSTANBUL
360 İsmail AL Küçükköy Teknik ve EML İngilizce Öğrt./İSTANBUL
361 Ömer ARSLAN Küçükköy Teknik ve EML Makine Tek. Alanı Şefi/İSTANBUL
362 Mustafa KARAKAŞ Güngören Teknik ve EML Makine Tek. Alanı Öğrt./İSTANBUL
363 Talat ŞAHİN Gültepe Teknik ve EML Tarih Öğrt./İSTANBUL
364 Yasemin SÖĞÜT Gültepe Teknik ve EML Fizik Öğrt./İSTANBUL
365 Hakan KIRKIZIBAYRAK Gültepe Teknik ve EML Makine Tek. Alanı Şefi/İSTANBUL
366 İbrahim AKDAĞ Şehit Öğrt.H. Ağırman Teknik ve EML Makine Tek. Alanı Öğrt./İSTANBUL
367 Nilgün UZUN Yakacık Teknik ve EML Kimya Öğrt./İSTANBUL
368 Zehra DAYIOĞLU Yakacık Teknik ve EML Müdür Yrd./İSTANBUL
369 Haluk Vefa ÖZDEMİR Şehit Öğrt.H. Ağırman Teknik ve EML Türk Dili ve Edb.Öğrt./İSTANBUL
370 Türker ÖZTÜRK Şehit Öğrt.H. Ağırman Teknik ve EML Fizik Öğrt./İSTANBUL
371 Kerem BAŞKALE Şehit Öğrt.H. Ağırman Teknik ve EML Bilişim Tek.Alanı Öğrt./İSTANBUL
372 Olcay BAYAM Nahit Menteşe Teknik ve EML Tarih Öğrt./İSTANBUL
373 İlker ACAR Dr. Oktay Duran Teknik ve EML Matbaa Tek.Alanı Öğrt./İSTANBUL
374 Cengiz TURAN Küçükyalı Teknik ve EML Motorlu Araç.Tek.Alanı Öğrt./İSTANBUL
375 Füsun AKALIN Küçükyalı Teknik ve EML Türk Dili ve Edb.Öğrt./İSTANBUL
376 Nejla DABAK Handan Hayrettin Yelkikanat Teknik ve EML Fizik Öğrt./İSTANBUL
377 Osman MAMAL Pendik Teknik ve EML Elektrik/Elektr.Tek.Alanı Öğrt./İSTANBUL
378 Akif ORUÇ Güllübağlar İMKB Teknik ve EML Fizik Öğrt./İSTANBUL
ERKEK TEKNİK ÖĞRETİM GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI ENDÜSTRİYEL TEKNİK ÖĞRETİM OKUL VE KURUMLARINDA GÖREVLİ YÖNETİCİ VE ÖĞRETMENLERDEN 2009 YILINDA AYLIKLA
ÖDÜLLENDİRMEYE HAK KAZANANLARIN LİSTESİ
S.No ADI VE SOYADI GÖREV YERİ VE GÖREVİ
379 Timur ÖZEN Güllübağlar İMKB Teknik ve EML Müdür Yrd./İSTANBUL
380 Kurtuluş ASLAN Samandıra Teknik ve EML Müdür Yrd./İSTANBUL
381 Didem TÜRKERİ 75. Yıl DMO Teknik ve EML Matematik Öğrt./İSTANBUL
382 Ali İhsan REÇBER Silivri Teknik ve EML Müdür Yrd./İSTANBUL
383 Hasan ÇAPRAZ Şişli Teknik ve EML Bilişim Tek.Alanı Öğrt./İSTANBUL
384 Birol ÇELİK Şişli Teknik ve EML Elektrik/Elektr.Tek.Alanı Öğrt./İSTANBUL
385 Serkan TÜRETEN Şişli Teknik ve EML Motorlu Araç.Tek.Alanı Öğrt./İSTANBUL
386 Akın ASLAN İSOV Teknik ve EML Tes.Tek. ve İkl. Alanı Öğrt./İSTANBUL
387 Erkan SUGÜNEŞ İSOV Teknik ve EML İnşaat Tek.Alanı Öğrt./İSTANBUL
388 Ahmet ERSOY Mehmet Rıfat Evyap Teknik ve EML Kimya Öğrt./İSTANBUL
389 Sevtap YAPAR Maçka Akif Tuncel Teknik ve EML Biyoloji Öğrt./İSTANBUL
390 Canan SOFU Maçka Akif Tuncel Teknik ve EML Seramik ve Cam Tek.Alanı Atl.Şefi/İSTANBUL
391 Altan URAL Tuzla Teknik ve EML Bilişim Tek.Alanı Öğrt./İSTANBUL
392 Mehmet Metin USAK Tuzla Piri Reis DAML Matematik Öğrt./İSTANBUL
393 Özlem DEMİRCAN Tuzla Teknik ve EML Biyoloji Öğrt./İSTANBUL
394 Reyhan Çınar AVCIOĞLU Ümraniye Teknik ve EML Türk Dili ve Edb.Öğrt./İSTANBUL
395 Serdar ŞATIR Ümraniye Atatürk Teknik ve EML Beden Eğt.Öğrt./İSTANBUL
396 Semih BAYDAŞ Ümraniye Atatürk Teknik ve EML Müdür Yrd.V./İSTANBUL
397 Ahmet KABASAKAL Ümraniye Atatürk Teknik ve EML Müdür Yrd.V./İSTANBUL
398 Ayhan YILMAZ Ümraniye Teknik ve EML Makine Tek.Alanı Öğrt./İSTANBUL
399 Ahmet Nafiz NAMLI Ümraniye Teknik ve EML İnşaat Tek.Alanı Öğrt./İSTANBUL
400 Ahmet ÖZDEMİR Ümraniye Asiye Ağaoğlu ÇPL Kimya Öğrt./İSTANBUL
401 Murat OĞUZ Selimiye Tarım AML ve Tarım Mes.Lis.Müdür Yrd./İSTANBUL
402 Nur Esra YENGİN Haydarpaşa Teknik ve EML Matematik Öğrt./İSTANBUL
403 Mustafa KIRDAR Haydarpaşa Teknik ve EML Makine Tek. Alanı Öğrt./İSTANBUL
404 İsmail ÖZDEMİR Haydarpaşa Teknik ve EML Makine Tek. Alanı Öğrt./İSTANBUL
405 B. Esra OLGUNOĞLU Haydarpaşa Teknik ve EML Bilişim Tek.Alanı Öğrt./İSTANBUL
406 Birol ALADAĞ Haydarpaşa Teknik ve EML Makine Tek. Alanı Öğrt./İSTANBUL
407 Hasan ÇIRAK Zeytinburnu Teknik ve EML Makine Tek. Alanı Şefi/İSTANBUL
408 Tülin AYVAZ Zeytinburnu Teknik ve EML Coğrafya Öğrt./İSTANBUL
409 Şeyma KARAGÜLLÜOĞLU Şehit Büyükelçi Galip Balkar Teknik ve EML Tekstil Tek. Alanı Öğrt./İSTANBUL
410 Alper KANDEMİR Şehit Büyükelçi Galip Balkar Teknik ve EML Türk Dili ve Edb. Öğrt./İSTANBUL
411 Volkan MÜLAYİM Seferihisar İMKB Teknik ve EML Tarih Öğrt./İZMİR
412 Oğuz IRK Karşıyaka Teknik ve EML Elektrik/Elktr.Tek.Alanı Öğrt./İZMİR
413 Turgay ÇİFTÇİ Karşıyaka Teknik ve EML Türk Dili ve Edb.Öğrt./İZMİR
414 Resul ÇİFTÇİ Gaziemir Teknik ve EML Motorlu Araç.Tek.Alanı Öğrt./İZMİR
415 Nezahat ASİLSOY Gaziemir Teknik ve EML Tarih Öğrt./İZMİR
416 Necmettin ADANAŞ Ödemiş Teknik ve EML Müdür Yrd./İZMİR
417 Mesut AKKUŞ Güzelbahçe İMKB Teknik ve EML DML Beden Eğt.Öğrt./İZMİR
418 M. Başar ARACOĞLU Torbalı Teknik ve EML Bilişim Tek.Alanı Öğrt./İZMİR
419 A. Zülfikar AKÇAL Çiğli 75. Yıl Teknik ve EML Tarih Öğrt./İZMİR
420 Fahrettin YAVUZ Çiğli 75. Yıl Teknik ve EML Müdür Yrd./İZMİR
421 Yusuf Oğuz KARABULUT Buca DMO ÇPL Müdür Yrd./İZMİR
422 Sevgi FINDIK Buca Esnaf ve San.Odl.Bir.Teknik ve EML İngilizce Öğrt./İZMİR
423 Gökçe ÖZSOY Buca Teknik ve EML Biyoloji Öğrt./İZMİR
424 İsmai SARIOĞLU Buca Teknik ve EML İnşaat Tek.Alanı Öğrt./İZMİR
425 Pınar SAK Aliağa ATL AML ve METEM Resim Öğrt./İZMİR
426 Serkan YILMAZ Çınarlı Teknik ve EML Bilişim Tek.Alanı Şefi/İZMİR
427 Vedat PEKCİOĞLU Çınarlı Teknik ve EML Makine Tek.Alanı Atl.Şefi/İZMİR
428 Cavidan ERÖZ Mithatpaşa Teknik ve EML Beden Eğt.Öğrt./İZMİR
429 Nazim DİKDURAN Mersinli Teknik ve EML Elektrik/Elektr.Tek.Alanı Öğrt./İZMİR
430 Sevgi KARASU Mersinli Teknik ve EML Beden Eğt.Öğrt./İZMİR
431 Oktay TOPBAŞOĞLU Mithatpaşa Teknik ve EML Elektrik/Elektr.Tek.Alanı Atl.Şefi/İZMİR
432 Gönül ÖZKAYA Mithatpaşa Teknik ve EML Tarih Öğrt./İZMİR
ERKEK TEKNİK ÖĞRETİM GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI ENDÜSTRİYEL TEKNİK ÖĞRETİM OKUL VE KURUMLARINDA GÖREVLİ YÖNETİCİ VE ÖĞRETMENLERDEN 2009 YILINDA AYLIKLA
ÖDÜLLENDİRMEYE HAK KAZANANLARIN LİSTESİ
S.No ADI VE SOYADI GÖREV YERİ VE GÖREVİ
433 Sezai AYDIN Mithatpaşa Teknik ve EML Makine Tek. Alanı Öğrt./İZMİR
434 Mehmet Ali GÜLER Çınarlı Teknik ve EML Elektrik/Elektronik Tek.Alanı Öğrt./İZMİR
435 Mesut KÜÇÜKÇAYIR Çınarlı Teknik ve EML İnşaat Tek.Alanı Öğrt./İZMİR
436 Adem GÜVEN Seyit Şanlı Teknik ve EML Tes.Tek. ve İkl. Alanı Öğrt./İZMİR
437 Cem ESKİGÖÇMEN Seyit Şanlı Teknik ve EML Elektrik/Elektr.Tek.Alanı Atl.Şefi./İZMİR
438 Halil ÖZER Selçuk Yaşar Boyacılık Teknik ve EML Felsefe Öğrt./İZMİR
439 Ahmet ÖZKAN Mazhar Zorlu Plastik Teknik ve EML Elektrik/Elektr.Tek.Alanı Öğrt./İZMİR
440 Levent KOCAAYAN Mimar Sinan Teknik ve EML Bilişim Tek.Alanı Öğrt./İZMİR
441 Nurhan BAŞOĞLU YAKA Mazhar Zorlu Plastik Teknik ve EML Tarih Öğrt./İZMİR
442 Ali AKBAŞ Mimar Sinan Teknik ve EML Tes.Tek.ve İlk. Alanı Öğrt./İZMİR
443 İlkay YENİLMEZ Karaburun Mordoğan Fatma Emin Karaağaç ÇPL ve DML Müzik Öğrt./İZMİR
444 Sabri YARGUCU Bayındır Teknik ve EML Elektrik/Elektr.Tek.Alanı Öğrt./İZMİR
445 Bülent DORT Tire Teknik ve EML Elektrik/Elektr.Tek.Alanı Öğrt./İZMİR
446 Neslihan TOPER Selçuk ATL ve METEM Beden Eğt.Öğrt./İZMİR
447 Anıl OKURSOY KEZER İTO Vakfı S.Taştekin Teknik ve EML Müdür Yrd.V./İZMİR
448 Uğur ÇELİK Atatürk Teknik ve EML Bilişim Tek.Alanı Şefi/İZMİR
449 Güniz SİLİSTRE İTO Vakfı S.Taştekin Teknik ve EML Türk Dili ve Edb.Öğrt./İZMİR
450 Senem BOZAR İTO Vakfı S.Taştekin Teknik ve EML Elektrik/Elektr.Tek.Alanı Öğrt./İZMİR
451 Haydar ATASOY Atatürk Teknik ve EML Elektrik/Elektr.Tek.Alanı Öğrt./İZMİR
452 Ufuk PUĞ Atatürk Teknik ve EML Elektrik/Elektr.Tek.Alanı Atl.Şefi/İZMİR
453 Oğuz IŞIK İTO Vakfı S.Taştekin Teknik ve EML Bilişim Tek.Alanı Öğrt./İZMİR
454 Naime YALÇINKAYA Menemen Teknik ve EML Türk Dili ve Edb.Öğrt./İZMİR
455 Sibel BULUT Kınık Teknik ve EML Felsefe Öğrt./İZMİR
456 Özlem KARAKAÇAR Urla ATL AML TL ve ÇPL Müdür Yrd./İZMİR
457 Fatma İlkay DURAK Menemen Teknik ve EML Elektrik/Elektr.Tek.Alanı Öğrt./İZMİR
458 Bülent KARABUĞA G.A.Muhtar Paşa Teknik ve EML Ahşap Tek. Alanı Öğrt./KARS
459 Yavuz ATALAY Teknik ve EML Elektrik/Elektronik Tek. Alanı Öğrt./KASTAMONU
460 İsmail Mazhar YAZGAN Teknik ve EML Metal Tek.Alanı Atl.Şefi/KASTAMONU
461 Salman GANİDAĞLI İnebolu Teknik ve EML Müdür Bşyrd./KASTAMONU
462 Ünsal YILMAZ Taşköprü M.Sıtkı Erkek Teknik ve EML Müdür Yrd./KASTAMONU
463 İrfan ÇETİNER Hürriyet Teknik ve EML Makine Tek.Alanı Öğrt./KAYSERİ
464 Yusuf ASARKAYA Pınarbaşı Teknik ve EML Müdür Yrd./KAYSERİ
465 Özay BESİM Mimar Sinan Teknik ve EML Müdür Bşyrd./KAYSERİ
466 Kadir EFE Hürriyet Teknik ve EML Türk Dili ve Edb.Öğrt./KAYSERİ
467 Timur SOYLU Teknik ve EML Motorlu Araç.Tek.Alanı Öğrt./KAYSERİ
468 Okan ARI Teknik ve EML Makine Tek.Alanı Öğrt./KAYSERİ
469 Mehmet ORBAY Arif Molu Teknik ve EML Felsefe Öğrt./KAYSERİ
470 Mehmet ÇELİK Arif Molu Teknik ve EML Tekstil Tek.Alanı Öğrt./KAYSERİ
471 Ülker YURTEN Bünyan Teknik ve EML Türk Dili ve Edb. Öğrt./KAYSERİ
472 Aydın YÜRÜKER Talas Atatürk Teknik ve EML Matematik Öğrt./KAYSERİ
473 Aydın YILDIZ İncesu Teknik ve EML Tarih Öğrt./KAYSERİ
474 Metin ÖZER Pınarbaşı Teknik ve EML Bilişim Tek.Alanı Öğrt./KAYSERİ
475 Yusuf Ziya KARAMERCAN Teknik ve EML Motorlu Araçlar Tek.Alanı Öğrt./KAYSERİ
476 Yusuf DALGALI Yahyalı H. Hüseyin Arıkan Teknik ve EML Mak.Tek.Alanı Öğrt./KAYSERİ
477 Sedat PAŞAOĞLU Yeşilhisar ATL ve METEM Muhasebe Böl.Öğrt./KAYSERİ
478 Hasan DİRİM Teknik ve EML Makine Tek.Alanı Öğrt./KAYSERİ
479 Recep GÜZELEL Teknik ve EML Metal Tek.Alanı Şefi/KIRKLARELİ
480 İhsan HOŞGÖR Lüleburgaz Teknik ve EML Ahşap Tek.Alanı Şefi/KIRKLARELİ
481 Murat YAZICI Babaeski Teknik ve EML Elektrik/Elektronik Tek.Alanı Lab.Şefi/KIRKLARELİ
482 Musa ALTINTAŞ Vize METEM Metal Tek.Alanı Öğrt./KIRKLARELİ
483 Selami ŞAHİN Çiçekdağı METEM Müdür Yrd./KIRŞEHİR
484 Hanifi ŞAHİN Kaman Teknik ve EML.Elektrik/Elektronik Tek. Alanı Atl.Şefi/KIRŞEHİR
485 Yılaydın GÜZEL Kırşehir Teknik ve EML Müdür Yrd./KIRŞEHİR
486 Mehmet Şevki BAŞARAN Yuvacık M.Süha Uçar Lojistik Teknik ve EML Müdürü/KOCAELİ
ERKEK TEKNİK ÖĞRETİM GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI ENDÜSTRİYEL TEKNİK ÖĞRETİM OKUL VE KURUMLARINDA GÖREVLİ YÖNETİCİ VE ÖĞRETMENLERDEN 2009 YILINDA AYLIKLA
ÖDÜLLENDİRMEYE HAK KAZANANLARIN LİSTESİ
S.No ADI VE SOYADI GÖREV YERİ VE GÖREVİ
487 Sıtkı AKÇAYIR Denizyıldızları Teknik ve EML Müdür Yrd./KOCAELİ
488 Mükremin SİVRİ Lafarge A.Çimento Teknik ve EML Elektrik/Elktro.Tek. Alanı Atl.Şefi/KOCAELİ
489 Halis KARABULUT Dilovası Teknik ve ÇPL Müdür Yrd./KOCAELİ
490 Ebubekir GÜLHAN PAGEV Teknik ve EML Beden Eğt.Öğrt./KOCAELİ
491 Kadir SOLAK Gebze Teknik ve EML Endüs.Otomasyon Tek. Alanı Öğrt./KOCAELİ
492 İbrahim DEMİREL Gebze Teknik ve EML Ahşap Tek. Alanı Şefi/KOCAELİ
493 Cevdet ESKİ Çayırova STFA Teknik ve EML Makine Tek. Alanı Öğrt./KOCAELİ
494 Rıdvan DEMİR Gebze Teknik ve EML Elektrik/Elektronik Tek. Alanı Şefi/KOCAELİ
495 Hüseyin GÜRLAGAP Gölcük Teknik ve EML DAML Bilişim Tek.Alanı Şefi/KOCAELİ
496 Sergülen KURT Gölcük Teknik ve EML DAML Metal Tek.Alanı Atl.Şefi/KOCAELİ
497 Nuri SARIHAN Sabancı Teknik ve EML Türk Dili ve Edb.Öğrt./KOCAELİ
498 Bülent YÜKSEL Teknik ve EML Bilişim Tek.Alanı Atl.Şefi/KOCAELİ
499 Aziz GÜNEROĞLU Atatürk Teknik ve EML Elektrik/Elektronik Tek. Alanı Öğrt./KOCAELİ
500 Atilla MORALI Teknik ve EML Elektrik/Elektronik Tek. Alanı Öğrt./KOCAELİ
501 Faruk KÜÇÜK Sabancı Teknik ve EML Din Kül.ve Ahl.Bil.Öğrt./KOCAELİ
502 Erdal AŞKIN Atatürk Teknik ve EML Makine Tek. Alanı Öğrt./KOCAELİ
503 Ersoy TUNÇAY Teknik ve EML Elektrik/Elektronik Tek. Alanı Öğrt./KOCAELİ
504 Yusuf Ziya AÇIKALIN Kandıra ATL ve METEM Bilişim Tek.Alanı Öğrt./KOCAELİ
505 Muhammet YAZICILAR Kandıra 100.Yıl Teknik ve EML Din Kül.ve Ahl.Bil.Öğrt./KOCAELİ
506 Çağatay DEDE Köseköy Teknik ve EML Tes.Tek.ve İklim.Alanı Şefi/KOCAELİ
507 Fatih ÖZ Köseköy Teknik ve EML Elektrik/Elektronik Tek. Alanı Şefi/KOCAELİ
508 Vehbi ÇALIŞKAN Körfez Teknik ve EML Türk Dil.ve Edb.Öğrt./KOCAELİ
509 Şehmus KAYA Hereke Nuh Çim.Teknik ve EML DAML Müdür Yrd./KOCAELİ
510 Rıfat YİĞİT Akören Ali Işık ÇPL Türk Dili ve Edb.Öğrt./KONYA
511 Ahmet İLİÇ İsmet İnönü Teknik ve EML Fransızca Öğrt./KONYA
512 Ahmet ÇEVİK İsmet İnönü Teknik ve EML Tesisat Tek.ve İkl.Alanı Atl.Şefi/KONYA
513 Enver AYATA Huğlu Teknik ve EML Makine Tek. Alanı Öğrt./KONYA
514 Haşim KÜÇÜK Bozkır Teknik ve EML Elektrik/Elektronik Tek.Alanı Öğrt./KONYA
515 Ercan KERİMOĞLU Cihanbeyli Seniha A. Fuat Belgin Teknik ve EML Müdür Yrd./KONYA
516 Ahmet KESGİN Çumra Teknik ve EML Ahşap Tek.Alanı Öğrt./KONYA
517 Baki BOZKURT Ereğli Teknik ve EML Bilişim Tek.Alanı Öğrt./KONYA
518 Yunus DEMİREL Ilgın Bayram Harun Çoban Teknik ve EML Makine Tek. Alanı Öğrt./KONYA
519 Ömer SILKIM Kadınhanı ATL ve METEM Fizik Öğrt./KONYA
520 Memiş DENİZ Karapınar Şehit Oğuzhan Aydınbelge ATL ve METEM Beden Eğt.Öğrt./KONYA
521 Sadrettin BAŞKÜRKÇÜ Karatay İMKB Teknik ve EML Müdür Yrd./KONYA
522 Cevdet UZUNER Kulu ATL ve METEM Metal Tek.Alanı Öğrt./KONYA
523 Tayyip SARI Meram Teknik ve EML Müdür Yrd./KONYA
524 Celalettin ERDEMOĞLU Meram Teknik ve EML Makine Tek. Alanı Öğrt./KONYA
525 Cüneyt KÜÇÜKKARA Meram Teknik ve EML Metalurji Tek. Alanı Öğrt./KONYA
526 Kazım CALAP Sarayönü Teknik ve EML Müdür Yrd./KONYA
527 Mustafa KARABİLGİN Selçuklu Adil Karaağaç Teknik ve EML Kimya Tek. Alanı Şefi/KONYA
528 Şaban YILMAZ Selçuklu Teknik ve EML Motorlu Araç.Tek.Alanı Öğrt./KONYA
529 Nagihan SONKAYA Selçuklu Teknik ve EML Türk Dili ve Edb.Öğrt./KONYA
530 Leyla SARAÇ Fatih Teknik ve EML Fizik Öğrt./KONYA
531 Mehmet FETEN Seydişehir Teknik ve EML Elektrik/Elektronik Tek. Alanı Öğrt.//KONYA
532 Tevfik DELEN Seyitömer ÇPL Müdürü/KÜTAHYA
533 Mehmet TUNÇKANAT Tavşanlı Teknik ve EML Metal Tek.Alanı Öğrt./KÜTAHYA
534 Turgay ALVER Emet ÇPL Beden Eğt.Öğrt./KÜTAHYA
535 Yusuf ÇİZGEÇ Tavşanlı Teknik ve EML Makine Tek.Alanı Öğrt./KÜTAHYA
536 Ahmet PALA Atatürk Teknik ve EML Biyoloji Öğrt./KÜTAHYA
537 Bülent AKDEMİR Teknik ve EML Tesisat Tek.ve İklim. Alanı Şefi/KÜTAHYA
538 Mehmet NAZLIER Gediz Teknik ve EML Elektrik/Elektro.Tek.Alanı Atl.Şefi/KÜTAHYA
539 Mustafa AKGÜNEŞ Simav Teknik ve EML Müdür Yrd./KÜTAHYA
540 Gürol DİNLER Teknik ve EML Elektrik/Elektro.Tek.Alanı Öğrt./KÜTAHYA
ERKEK TEKNİK ÖĞRETİM GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI ENDÜSTRİYEL TEKNİK ÖĞRETİM OKUL VE KURUMLARINDA GÖREVLİ YÖNETİCİ VE ÖĞRETMENLERDEN 2009 YILINDA AYLIKLA
ÖDÜLLENDİRMEYE HAK KAZANANLARIN LİSTESİ
S.No ADI VE SOYADI GÖREV YERİ VE GÖREVİ
541 Servet BEKTAŞ Ş.K. Özalper Teknik ve EML Metal Tek.Alanı Öğrt./MALATYA
542 Bilgehan LEVENTOĞLU Hasan Akbudak İMKB Teknik ve EML Elektrik/Elektronik Tek. Alanı Öğrt./MALATYA
543 Hediye BOYRAZ Hasan Akbudak İMKB Teknik ve EML Kimya Öğrt./MALATYA
544 Etem POLAT Yunus Emre Teknik ve EML Müdür Yrd./MALATYA
545 Ramazan KORKMAZ Yeşilyurt METEM Bilişim Tek.Alanı Şefi/MALATYA
546 Abdulkadir ESEN Darende METEM Müdür Yrd./MALATYA
547 Teyfik TAN Arapgir Teknik ve EML Metal Tek. Alanı Öğrt./MALATYA
548 Cumali AKYOL Ş.K. Özalper Teknik ve EML İngilizce Öğrt./MALATYA
549 Yavuz ŞİMŞEK Yunus Emre Teknik ve EML Elektrik/Elektro.Tek.Alanı Öğrt./MALATYA
550 Raşit DEVECİOĞLU Kırkağaç METEM Ahşap Tek. Alanı Şefi/MANİSA
551 İbrahim KURT Soma Teknik ve EML Elektrik/Elektronik Tek. Alanı Öğrt./MANİSA
552 Suzan YILMAZ TOKİ ÇPL Fizik Uzman Öğrt./MANİSA
553 Muhammet Said ÇİL Demirci Teknik ve EML Tarih Öğrt./MANİSA
554 Gökhan AKÇA Akhisar Kayhan Ergun Teknik ve EML Makine Tek.Alanı Öğrt./MANİSA
555 Akgün TERAMAN Akhisar Kayhan Ergun Teknik ve EML Makine Tek.Alanı Öğrt./MANİSA
556 Atilla ÇAKICI Esnaf ve San. Oda.Bir.ATL ve METEM Motorlu Araç.Alanı Lab.Şefi/MANİSA
557 Murat ABALI Polisan Teknik ve EML Müdür Yrd./MANİSA
558 Okan KAHRAMAN Teknik ve EML Elektrik/Elektronik Tek.Alanı Öğrt./MANİSA
559 Bekir Fatih DUMAN Turgutlu Hasan Ferdi Teknik ve EML Bilişim Tek.Alanı Şefi/MANİSA
560 Ali YILDIRIM Turgutlu Hasan Ferdi Teknik ve EML Elektrik/Elektronik Tek. Alanı Uzman Öğrt./MA
561 Murat DABAN Selendi ÇPL Türk Dili ve Edb.Öğrt./MANİSA
562 Fatma ÜŞENMEZ Ahmetli Ş.Hakkı Erdoğan ÇPL Türk Dili ve Edb.Öğrt./MANİSA
563 Ali ÖZDEMİR Salihli İMKB Teknik ve EML Metal Tek.Alanı Şefi/MANİSA
564 Hakan KARAGÖZ Alaşehir Uluderbent ÇPL Müdürü/MANİSA
565 Hakan ESENOĞLU Saruhanlı Almış Şentürk ATL TL ve METEM Elektrik/Elekt.Tek.Alanı Atl.Şefi/MANİS
566 Ali Rıza ÜNVEREN Salihli İMKB Teknik ve EML Makine Tek.Alanı Atl.Şefi/MANİSA
567 Gazi FIRTINA Teknik ve EML Makine Tek. Alanı Öğrt./KAHRAMANMARAŞ
568 Hasan MALKOÇ Teknik ve EML Ahşap Tek. Alanı Öğrt./KAHRAMANMARAŞ
569 Levent GÜLTEPE Ş. İdari Ataşe Galip Özmen Teknik ve EML Tekstil Tek. Alanı Öğrt./KAHRAMANMA
570 Celal ARIKAN Ş. İdari Ataşe Galip Özmen Teknik ve EML Müdürü/KAHRAMANMARAŞ
571 Asiye ŞAHİN Teknik ve EML Biyoloji Öğrt./KAHRAMANMARAŞ
572 Abdullah GÜNDÜZ Afşin Altunelma ÇPL Müdürü/KAHRAMANMARAŞ
573 Ömer DEMİR Elbistan Teknik ve EML Tarih Öğrt./KAHRAMANMARAŞ
574 Abdullah KARAATMACA Pazarcık METEM Müdür Yrd./KAHRAMANMARAŞ
575 Doğan ELBİSTAN Göksun ATL TL ve METEM Müdür Yrd./KAHRAMANMARAŞ
576 Abdulkadir YÜCEDAĞ Kızıltepe ATL ve METEM Müdür Yrd./MARDİN
577 Aziz TURAN Mazıdağı Teknik ve EML Türk Dili ve Edb.Öğrt./MARDİN
578 Gültekin YILDIZ Bodrum Gündoğan Fahriye Ilıcak Teknik ve EML Müdür Yrd.V./MUĞLA
579 Şevket METE Milas Teknik ve EML Elektrik/Elektronik Tek.Alanı Atl.Şefi/MUĞLA
580 Türkan KOCA Yatağan METEM Müdür Yrd./MUĞLA
581 Özcan GENÇ Fethiye Teknik ve EML Rehber Öğrt./MUĞLA
582 Ercan DİNÇER Teknik ve EML Tarih Öğrt./MUĞLA
583 Abdullah MUTLU Fethiye Teknik ve EML Matematik Öğrt./MUĞLA
584 Mustafa NURCAN Köyceğiz ATL AML TL METEM ve DML Müdür Yrd./MUĞLA
585 Mehmet Nuri ÇELİK Teknik ve EML Tarih Öğrt./MUŞ
586 Mehmet Erdal BİNGÖL Hasköy ÇPL Türk Dili ve Edb.Öğrt./MUŞ
587 Malik ERDOĞAN Gülşehir ÇPL Müdür Yrd./NEVŞEHİR
588 Ömer KARATAŞ Teknik ve EML İngilizce Öğrt./NEVŞEHİR
589 Murat İMRENMEZ Teknik ve EML Ahşap Tek.Alanı Öğrt./NEVŞEHİR
590 Erdem KIRMAZ Kozaklı METEM İnşaat Tek.Alanı Öğrt./NEVŞEHİR
591 Mehmet Engin YILMAZ Teknik ve EML Elektrik/Elektronik Tek.Alanı Öğrt./NİĞDE
592 Tamer YORULMAZ Bor Teknik ve EML Bilişim Tek.Alanı Öğrt./NİĞDE
593 Hakan Okan ARIKAN Çamardı 75.Yıl Şehit Üstteğmen Murat Erdem ÇPL Bilişim Tek.Alanı Öğrt./NİĞDE
594 Mehmet TAŞ Ulukışla Teknik ve EML Müdür Yrd./NİĞDE
ERKEK TEKNİK ÖĞRETİM GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI ENDÜSTRİYEL TEKNİK ÖĞRETİM OKUL VE KURUMLARINDA GÖREVLİ YÖNETİCİ VE ÖĞRETMENLERDEN 2009 YILINDA AYLIKLA
ÖDÜLLENDİRMEYE HAK KAZANANLARIN LİSTESİ
S.No ADI VE SOYADI GÖREV YERİ VE GÖREVİ
595 Dönsel DOĞAN Fatsa Atatürk ADML Kimya Öğrt./ORDU
596 Yener KAMACI Kabataş Alankent ÇPL Müdür Yrd./ORDU
597 Cemal GÜZELKAYA Teknik ve EML Bilişim Tek.Alanı Öğrt./ORDU
598 Özkan KURBAK Teknik ve EML İnşaat Tek.Alanı Öğrt./ORDU
599 Bünyamin KIVILCIM Teknik ve EML Elektrik/Elektronik Tek.Alanı Öğrt./ORDU
600 Ömer ÖZDEMİR Mesudiye İMKB ÇPL Müdür V./ORDU
601 Cemil HAKCI Ünye Teknik ve EML Metal Tek.Alanı Öğrt./ORDU
602 Hasan ÖZYANIK Tevfik İleri Teknik ve EML Müdür Yrd./RİZE
603 Bilal PINARLIK Tevfik İleri Teknik ve EML Müdür Yrd./RİZE
604 Mükremin ÖZER Çayeli Barbaros Teknik ve EML Matematik Öğrt./RİZE
605 Hanife KABOĞLU Ardeşen ATL DAML ve METEM Tarih Öğrt./RİZE
606 Cennet AKTAŞ Fındıklı METEM El Sanatları Tek.Alanı Öğrt./RİZE
607 Mustafa YALNIZ Pazar Teknik ve EML DAML Makine Tek. Alanı Atl.Şefi/RİZE
608 Adnan ER Tevfik İleri Teknik ve EML Türk Dil.ve Edb.Öğrt./RİZE
609 Murat ADIGÜZEL Teknik ve EML Tek.Alanı Öğrt./SAKARYA
610 Faruk KAYHAN Fatih Teknik ve EML Makine Tek.Alanı Öğrt./SAKARYA
611 Vedat KAPISIZ Teknik ve EML Ahşap Tek.Alanı Öğrt./SAKARYA
612 Ümit BALKAN Adapazarı M.Akif Ersoy İMKB Teknik ve EML Müdür Yrd./SAKARYA
613 Aydın MALÇOK Fatih Teknik ve EML Metal Tek.Alanı Öğrt./SAKARYA
614 Mevlüt DENİZ Arifiye ÇPL Bilişim Tek.Alanı Öğrt./SAKARYA
615 Ümit ÜRKMEZ Geyve TL ve METEM Elektrik/Elektronik Tek.Alanı Öğrt./SAKARYA
616 Sezai YILDIRIM Hendek And.Kalkınma Vakfı Teknik ve EML Metal Tek.Alanı Öğrt./SAKARYA
617 Mehmet Salih CANBAL Karasu TL ve METEM Müdür Yrd./SAKARYA
618 Ali DURMAZ Sapanca ATL TL ve METEM Müdür Yrd./SAKARYA
619 Durmuş EMİK Söğütlü ÇPL Fizik Öğrt./SAKARYA
620 Ömer TAN Akyazı Teknik ve EML Müdürü/SAKARYA
621 Ruhi PERVAN Hendek And.Kalkınma Vakfı Teknik ve EML Müdür Bşyrd./SAKARYA
622 Sevgi Tapşın SUBAŞI Ferizli Recepbey Teknik ve EML Beden Eğt.Öğrt./SAKARYA
623 Hüseyin DENİZ Havza Teknik ve EML Biyoloji Öğrt./SAMSUN
624 Meryem YÜRÜKÇÜ Kavak Yaşar Doğu ÇPL Matematik Öğrt./SAMSUN
625 Rekabi ÇAKMAK Teknik ve EML Fizik Öğrt.(Atakum Taflan Yalı ÇPL Müdür V.)/SAMSUN
626 Hakan GELEŞ Ladik ÇPL Elektrik/Elektronik Tek.Alanı Şefi/SAMSUN
627 Mehmet SAYIN Terme Teknik ve EML Müdür Yrd./SAMSUN
628 Yener AKSOY Vezirköprü Teknik ve EML Beden Eğt.Öğrt./SAMSUN
629 Ayşe Aylin GENÇ Teknik ve EML Türk Dili ve Edb.Öğrt./SAMSUN
630 Eser KÖSEOĞLU Atakum Teknik ve EML Elektrik/Elektr.Tek.Alanı Atl.Şefi/SAMSUN
631 Osman Nuri KAYA Atakum Teknik ve EML Bilişim Tek.Alanı Atl.Şefi/SAMSUN
632 Abdulkadir KAPLAN Bafra Teknik ve EML Bilişim Tek.Alanı Şefi/SAMSUN
633 Fazıl DEMİR Çarşamba Teknik ve EML Elektrik/Elekro.Tek.Alanı Atl.Şefi/SAMSUN
634 Gökhan GÜMÜŞ Tekkeköy Teknik ve EML Müdür Yrd./SAMSUN
635 Halil ÖZGÖK Teknik ve EML Motorlu Araçlar Tek.Alanı Öğrt./SAMSUN
636 Kurtuluş ÇELİK Teknik ve EML Müdür Yrd./SAMSUN
637 Nilüfer YEŞİLEL Teknik ve EML Kimya Öğrt./SİİRT
638 Faysel POLAT Kayabağlar ÇPL Türk Dili ve Edb.Öğrt./SİİRT
639 Ramazan SÜMBÜL Teknik ve EML Motorlu Araç.Tek.Alanı Öğrt./SİNOP
640 Neşe İŞLEK Boyabat Teknik ve EML Türk Dili ve Edb.Öğrt./SİNOP
641 Alattin ŞAHİN Erfelek ÇPL Müdür Yrd./SİNOP
642 İsmail YUMUŞAK Gürün Teknik ve EML Metal Tek.Alanı Öğrt./SİVAS
643 İbrahim BIYIK Atatürk Teknik ve EML Motorlu Araç.Tek.Alanı Öğrt./SİVAS
644 Fazlı GÜLŞAFAK Atatürk Teknik ve EML İnşaat Tek.Alanı Öğrt./SİVAS
645 Gazi TIRNAKÇI Atatürk Teknik ve EML Metal Tek.Alanı Öğrt./SİVAS
646 Recai GÜLEZ Atatürk Teknik ve EML Motorlu Araç.Tek.Alanı Öğrt./SİVAS
647 Muzaffer HASBEK Teknik ve EML Elektrik/Elektr.Tek. Alanı Öğrt./SİVAS
648 Ümmühan SAĞLAM Teknik ve EML Türk Dili ve Edb.Öğrt./TEKİRDAĞ
ERKEK TEKNİK ÖĞRETİM GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI ENDÜSTRİYEL TEKNİK ÖĞRETİM OKUL VE KURUMLARINDA GÖREVLİ YÖNETİCİ VE ÖĞRETMENLERDEN 2009 YILINDA AYLIKLA
ÖDÜLLENDİRMEYE HAK KAZANANLARIN LİSTESİ
S.No ADI VE SOYADI GÖREV YERİ VE GÖREVİ
649 Mustafa PÜSKÜLLÜ Teknik ve EML Müdür Yrd./TEKİRDAĞ
650 Gülizar ÖNDER Teknik ve EML Türk Dili ve Edb.Öğrt./TEKİRDAĞ
651 Hatice YİĞİTBAŞI Teknik ve EML Türk Dili ve Edb.Öğrt./TEKİRDAĞ
652 İzzet GÜNGÖR Halit Narin ATL AML ve METEM Elektrik/Elektronik Tek.Alanı Öğrt./TEKİRDAĞ
653 Fatih KALANER Çorlu M.R.Uzel Teknik ve EML Motorlu Araç.Tek.Alanı Öğrt/TEKİRDAĞ
654 Mehmet KARADENİZ Çorlu M.R.Uzel Teknik ve EML.Makine Tek.Alanı Şefi/TEKİRDAĞ
655 İsmail AKYOL Malkara H.Hanım Teknik ve EML Elektrik/Elektronik Tek. Alanı Öğrt./TEKİRDAĞ
656 Saadet ÖZDEMİR Muratlı TL ve METEM Kimya Öğrt./TEKİRDAĞ
657 Kaya DEVELİ Reşadiye Teknik ve EML Metal Tek.Öğrt./TOKAT
658 Hasan KARAVELİ Üzümören Selçuk ÇPL Elektrik/Elektr.Tek.Alanı Öğrt./TOKAT
659 Hadi DEMİRTAŞ Zile Teknik ve EML Din Kül.ve Ahl.Bil.Öğrt./TOKAT
660 Alper ATALAY Erbaa Teknik ve EML Rehber Öğrt./TOKAT
661 İsmail DİN Teknik ve EML Biyoloji Öğrt./TOKAT
662 Aydın BAHÇECİ Niksar Teknik ve EML Metal Tek.Alanı Öğrt./TOKAT
663 Yusuf GÜNENÇ Turhal Teknik ve EML Makine Tek.Alanı Öğrt./TOKAT
664 Süleyman DEĞİRMENCİ 80. Yıl Teknik ve EML Müdürü/TRABZON
665 Salim KAHVECİ Teknik ve EML DAML Makine Tek.Alanı Öğrt./TRABZON
666 Sadullah AÇICI Teknik ve EML DAML Beden Eğt.Öğrt./TRABZON
667 Mustafa ALTINBAŞ Of Hacı M.Bah.Ulusoy Teknik ve EML DAML Makine Tek.Alanı Öğrt./TRABZON
668 Ahmet BOSTAN Çarşıbaşı METEM ve DML Müdürü/TRABZON
669 Ali USTABAŞ Sürmene Teknik ve EML Tarih Uzman Öğrt./TRABZON
670 İlyas KOLAYLI Teknik ve EML Makine Tek.Alanı Uzman Öğrt./TRABZON
671 Savaş Levent EROĞLU Araklı Teknik ve EML Elektrik/Elektronik Tek.Alanı Öğrt./TRABZON
672 Sezai YILDIRIM Yomra Kaşüstü ÇPL Elektrik/Elektronik Tek.Alanı Öğrt./TRABZON
673 Gürkan ÇAVDAR 80. Yıl Teknik ve EML Beden Eğt.Öğrt./TRABZON
674 Murat GÜNDÜZ Namık Kemal Teknik ve EML İnşaat Tek. Alanı Öğrt./TUNCELİ
675 Murat ÜLKEN Teknik ve EML Ahşap Tek.Alanı Öğrt./ŞANLIURFA
676 İsmail ÖZTOPRAK Teknik ve EML Bilişim Tek.Alanı Öğrt./ŞANLIURFA
677 Müslüm BARAN Teknik ve EML Motorlu Araç.Tek.Alanı Öğrt./ŞANLIURFA
678 Erol ÖZÇINAR GAP Teknik ve EML Müdür V./ŞANLIURFA
679 Bekir AKYAR Eşme Teknik ve EML Din Kül.ve Ahl.Bil.Öğrt./UŞAK
680 Ramazan KARA Teknik ve EML Elektrik/Elektr.Tek.Alanı Öğrt./UŞAK
681 Osman Bayram ÖZTÜRK Teknik ve EML Din Kül.ve Ahl.Bil.Öğrt./UŞAK
682 Bülent DURMUŞ Muradiye ÇPL Müdür Yrd./VAN
683 Mehmet Ceyhun GÖK Başkale İMKB ÇPL Matematik Öğrt./VAN
684 Emre PINAROĞLU Teknik ve EML Tesisat Tek.ve İklim. Alanı Öğrt./VAN
685 M. Osman KARACABEY Yerköy Teknik ve EML Metal Tek.Alanı Öğrt./YOZGAT
686 Uğur KORKMAZ Teknik ve EML Müdür Yrd./YOZGAT
687 Ahmet SELÇUK Teknik ve EML Müdür Yrd./YOZGAT
688 Aydın ERCAN Teknik ve EML Müdür Yrd./YOZGAT
689 Mesut GÜLLÜ Devrek ATL TL ve METEM Matematik Öğrt./ZONGULDAK
690 Ekrem ÇAKMAK Alaplı İMKB Teknik ve EML Ahşap Tek.Alanı Şefi/ZONGULDAK
691 Yasin KÜÇÜKKILIÇ Ereğli Teknik ve EML Beden Eğt.Öğrt./ZONGULDAK
692 Harun YAĞICI Gökçebey ÇPL Bilişim Tek.Alanı Şefi/ZONGULDAK
693 Volkan MUCUK Kilimli Teknik ve EML Elektrik/Elekt.Tek. Alanı Şefi/ZONGULDAK
694 Zeynel Abidin AÇILI Kilimli Teknik ve EML İngilizce Öğrt./ZONGULDAK
695 Erhan COŞKUN Teknik ve EML Motorlu Araç.Tek.Alanı Öğrt./ZONGULDAK
696 Hüseyin PULLU Kozlu Teknik ve EML Bilişim Tek.Alanı Öğrt./ZONGULDAK
697 Sadettin ORDU Teknik ve EML Metal Teknolojisi Alanı Öğrt./ZONGULDAK
698 Yılmaz KART Ereğli Teknik ve EML Ahşap Tek.Alanı Atl.Şefi/ZONGULDAK
699 İbrahim ALTINTAŞ Teknik ve EML Fizik Öğrt./AKSARAY
700 Veysel SÜRÜCÜ Teknik ve EML Metal Tek. Alanı Öğrt./AKSARAY
701 Tekin ÖZCAN 75. Yıl Teknik ve EML Elektrik/Elektr.Tek. Alanı Öğrt./AKSARAY
702 Hayrettin MEYDANİOĞLU Ağaçören ÇPL Biyoloji Öğrt./AKSARAY
ERKEK TEKNİK ÖĞRETİM GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE BAĞLI ENDÜSTRİYEL TEKNİK ÖĞRETİM OKUL VE KURUMLARINDA GÖREVLİ YÖNETİCİ VE ÖĞRETMENLERDEN 2009 YILINDA AYLIKLA
ÖDÜLLENDİRMEYE HAK KAZANANLARIN LİSTESİ
S.No ADI VE SOYADI GÖREV YERİ VE GÖREVİ
703 İsmail DERMENCİOĞLU Ortaköy ATL ve METEM Müdür Yrd./AKSARAY
704 Ensar ÇEKER Teknik ve EML Metal Tek. Alanı Öğrt./BAYBURT
705 Cem TOPAL Temizel Ünlü Bil.Teknik ve EML Md.Yrd./KARAMAN
706 Hayri ATEŞ Kazımkarabekir ÇPL Türk Dili ve Edb.Öğrt./KARAMAN
707 İsmail ÇINAR Teknik ve EML Müdür Yrd./KIRIKKALE
708 Murat ÇETİN Gazi Teknik ve EML Müdür Yrd./KIRIKKALE
709 Türker YURTSEVER Sulakyurt ÇPL Coğrafya Öğrt./KIRIKKALE
710 Münüfe VURGUN Balışeyh Prof Tbp.Tüm General Derviş Şen ÇPL Elekt./Elektr.Tek. Alanı Öğrt./KIRIK
711 İdris AKGÜL Karakeçili ÇPL Müdürü/KIRIKKALE
712 Hacı Mehmet ŞİMŞEK Teknik ve EML Elektrik/Elektronik Tek. Alanı Öğrt./BATMAN
713 Emrah ÇAVDAR Ulus TL ve EML Beden Eğt.Öğrt./BARTIN
714 Metin POLAT Teknik ve EML Bilişim Tek.Alanı Atl.Şefi/BARTIN
715 Sabri EKMEKCİ Teknik ve EML Metal Tek.Alanı Şefi/BARTIN
716 Osman GÖNÜLAL Teknik ve EML Elektrik/Elektronik Tek.Alanı Öğrt./ARDAHAN
717 Kadir KERİMOĞLU Teknik ve EML Elektrik/Elektr.Tek.Alanı Öğrt./IĞDIR
718 Ergin GİRGİN Çiftlikköy Aksa Teknik ve EML Bilişim Tek.Alanı Öğrt./YALOVA
719 Şener TOYRAN Teknik ve EML Tekstil Tek.Alanı Öğrt./YALOVA
720 Hakan KURAR Teknik ve EML Elektrik/Elektro.Tek.Alanı Öğrt./YALOVA
721 Derya DEMİRCİ Teknik ve EML Bilişim Tek.Alanı Öğrt./KARABÜK
722 Muzaffer YILMAZ Teknik ve EML Elektrik/Elektronik Tek. Alanı Öğrt./KARABÜK
723 Zekai AYKOL Teknik ve EML Makine Tek. Alanı Öğrt./KARABÜK
724 Osman SARAÇOĞLU Eskipazar ÇPL Müdür Yrd./KARABÜK
725 Ziya TALAY Teknik ve EML Müdür Yrd./KİLİS
726 Mehmet BAKIR Teknik ve EML Bilişim Tek.Alanı Öğrt./KİLİS
727 Alpnur AKTÜRK KAYA Bahçe Teknik ve EML Bilişim Tek.Alanı Şefi/OSMANİYE
728 Gökhan YÜCE Kadirli Teknik ve EML Md.Yrd./OSMANİYE
729 Şahin BALI Teknik ve EML Makine Tek. Alanı Öğrt./OSMANİYE
730 A. Yavuz GÜRMAN Teknik ve EML Motorlu Araç.Tek.Alanı Öğrt./OSMANİYE
731 Ömer BEKTAŞ Teknik ve EML Coğrafya Öğrt./OSMANİYE
732 Mustafa SEVİNÇ Cumayeri ÇPL Müdür V./DÜZCE
733 Ergün ÖZTÜRK Gölyaka ÇPL Müdür Yrd./DÜZCE
734 Ahmet Turan ESEN Teknik ve EML İnşaat Tek.Alanı Şefi/DÜZCE
735 Ahmet AYAN Teknik ve EML Müdür Yrd./DÜZCE
736 Tuncer SAVCI Erciş Teknik ve EML Türk Dili ve Edb.Öğrt./VAN
Hüseyin ACIR
Genel Müdür
http://www.memurlar.biz/haber/20091207/MEB-Aylikla-Odullendirme-Listesi-1.php